Česká kvalita a zlaté české ruky

Firma BeF Home, s.r.o. bola založená v roku 1998 a ako prvá v Českej republike začala s výrobou veľmi populárních liatinových krbov série Blanzek . V Kotvrdovice asi 30 km od Brna vyrástol moderný výrobný areál, ktorý nahradil pôvodný malosériovú výrobu.

Produkcia sa vyznačuje vysokým stupňom automatizácie a robotizácie výrobných procesov. Dôraz je kladený nielen na prvotriedne dielenské spracovanie, ale aj na výber materiálov a komponentov, podstatnú časť subdodávok tvorí nemecká kvalitná liatina.

Vďaka viac než 200 kvalifikovaným spolupracovníkom, najmodernejším technológiám, vlastným výrobným a konštrukčným kapacitám vyrába Bef Home cez 14 000 kusov krbových vložiek ročne. Kvalitné technické i personálne zázemie je zárukou vysokej kvality našich výrobkov, ktoré spĺňajú najnáročnejšie európske normy. Vďaka tomu je viac ako 75% produkcie úspešne exportované do celého sveta. V roku 2004 vznikol vedľa kovospracujúci prevádzky moderná prevádzka na spracovanie kameňa vybavena najnovšími CNC technológiami. BeF Home tak môže zákazníkom poskytovať komplexné služby pri realizácii krbov a celých interiérov.

Prezrite si naše krby
Naše výrobky si môžete pozrieť v našom show roomu, uvidíte tu naše krby (vrátane obstavieb krbov), krbové kachle, krbové vložky i ďalšie príslušenstvo.