BeF Home Network   


BeF Home Network prepája Váš krb BeF s Vašou inteligentnou domácnosťou. BeF Home Network predstavuje modulárne riešenie pre ovládanie Vášho krbu BeF prostredníctvom smartphonu, alebo tabletu.

BeF Home Network je tvorený malými riadiacimi jednotkami. Každý modul ponúka jednu konkrétnu funkciu, ktorá je zásadná pre pohodlné a správne používanie krbu.

Záleží iba na Vás, koľko funkcii si zvolíte. Vďaka tomu si kupujete len tie funkcie ktoré chcete a potrebujete. Všetky funkcie potom ovládate prostredníctvom aplikácie v vašom smartphone, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo na Google Play.

Všetky moduly sa ovládajú prostredníctvom jednej aplikácie, ktorá sa pripojí do Vašej domácej WIFI siete. Stav krbu tak môžete sledovať hocikde. Potrebujú iba pripojenie do bežnej elektrickej siete, do ktorej sa pripojujú prostredníctvom adaptéru a prístup k WIFI sieti.

Uvedenie do prevádzky je ľahké a intuitívne. Potrebujete iba smartphone s nainštalovanou aplikáciou. Do nej nahráte pomocou integrovanej čítačky QR kód svojho modulu, ktorý sa sám s aplikáciou spáruje. Aplikácia je tak okamžite pripravená na používanie.