• Inline

 • aktuality

  Novinka v sortimente – BEF HOME NETWORK

  Vážený zákazníci, zoznámte sa s novým príslušenstvom k inteligentným krbom z rady BeF HOME NETWORK.


  10. marca 2021

  Adopčné osvedčenie

  Naša firma BeF Home, s.r.o. sa stala adoptívnym rodičom huňatého sympaťáka Vlka Arktického. Tento král rozľahlých zmrznutých plání sa stal tak naším znamením tejto dlhej ľadovej sezóny. Nášho vlka Befíka môžete navštívit v Brnenskej zoo.


  15. februára 2017

  0 0

  Prečo zvoliť naše krby

  Krby, krbové vložky, krbové kachle

  História liatinových krbov siaha hlboko do 19. stor. Od tej doby prešla vývojom, na jeho konci sú dnes krby a krbová kachle v širokej ponuke designov, výkonov a technických parametrov. Naše krby, krbové vložkykrbové kachle majú vďaka tradičnému spracovaniu a najmodernejšej výrobnej technológii vysokú kvalitu, na ktoré staviame seriózny prístup k zákazníkovi.

  Krby najvyššej kvality

  Teplo, kľud a pohodu úspešne vyvážame na európske, americké a ázijské trhy. Naše krby a krbové kachle spĺňajú všetky európske aj svetové normy, čo môžeme doložiť príslušnými certifikáciami. Z veľmi širokej ponuky si určite vyberiete aj vy presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

  Prehliadnite si naše krby

  Srdečne vás pozývame do nového show roomu, kde si môžete prehliadnuťt naše krby (vrátane obstavieb krbov), krbové kachle, krbové vložky aj dalšie príslušenstvo.

  0 0