Stavba krbov na kľúč

Pokiaľ máte zájem o kompletnú stavbu krbu na kľúč, je nasledujúci text práve pre Vás.

A ako postupovať?

Najprv by ste sa mali spojiť s naším technicko-obchodným zástupcom (tel. +420 516 428 267, mob. +420 731 523 105) a dohodnúť si termín jeho návštevy priamo u Vás, aby mohol zmerať miesto pre krb a skonzultovať s Vami všetky možné varianty.

Po tom, čo budete mať jasnú predstavu ako by mal Váš krb vyzerať, vypíše s Vami technik Protokol o zmeraní obsahujúci kompletné specifikácie realizácie.

Do siedmich pracovních dní obdržíte na Vašu emailovú, prípadne poštovú adresu predbežnú cenovú ponuku.

Do tejto chvíle je pre Vás všetko celkom nezáväzná záležitosť.

V prípade, že sa Vám naša ponuka bude páčiť a rozhodnete sa pre realizáciu krbu, zašleme Vám zálohovú faktúru na projekt. Jej výška je 2000,- Kč vrátane DPH. Táto záloha je vratná a bude odpočítaná z ceny realizácie. V prípade, že sa realizácia uskutoční, je vtedy vypracovanie projektu úplne zadarma.

Po zaplatení zálohy sú všetky podklady odovzdané našim designérom, ktorí projekt spracujú (Kompletný grafický návrh, vrátane rozmerového výkresu a súpisu použitých materiálov). Na základe tohto projektu je spracovaná konečná cenová ponuka (max. rozdiel +/- 10 % oproti pôvodnej predbežnej cene). Túto ponuku vrátane kompletného projektu Vám zašleme k schváleniu, poprípade doladenie detailov. Akonáhle ponuku potvrdíte, bude Vám zaslaná zálohová faktúra, jej výška je 70 % z celkovej čiastky. Po zaplatení tejto faktúry je celý projekt odovzdaný do výroby a začína bežať štvortýždenná lehota, do ktorej bude realizácia prevedená. Společne so zálohovou faktúrou obdržíte tiež nami spracovanú „Zmluvu o dielo“.

Vo chvíli, keď je celá dodávka pripravená, kontaktuje Vás opäť náš technicko obchodný zástupca a dohodne sa s Vami na presnom termíne realizácie. Vlastná stavba krbu potom trvá jeden až dva dni. Ostávajúcích 30 % čiastky (tu je odpočítaná záloha na projekt) uhradíte v hotovosti po kompletnom dokončení a odovzdaní diela pracovníkom vykonávajúcim realizáciu. Dá sa tiež dohodnúť individuálny postup realizácie stavby krbu na kľúč. Na všetky platby Vám budú samozrejme vystavené riadne účtovné doklady.

Záruka a DPH pre stavby krbu na kľúč: