Na detailoch nám záleží

Najkrajší pohľad do ohniska podčiarkne najľahšie riadenie ovládania prívodu vzduchu, ktoré má sedem jasne definovaných polôh pre ovládanie. Naši vývojári sú bezprecedentní pedanti zakladajúci si hlavne na detailoch, ako je tvar spaľovacích komôr, ktoré sú konštruované na základe aerodynamických testov.

Inovácia a pokroky

Za našou firmou stojí takmer už štvrť storočia inovácií a pokrokov v oblasti výroby krbových vložiek. To už je isto i určitá známka zaručenej kvality a precízneho dielenského spracovania. Ako jediný ponúkame záruku na všetky komponenty krbových vložiek. Naše krby a kachle sú zaručenou cestou kvality.

Precízne spracovanie

Sme česká firma, ktorá sa môže nielen pochváliť absolútne najširším sortimentom krbových vložiek na trhu, ale aj ich bezkonkurenčne výbornou funkčnosťou. Čisté sklo, kvalitné spaľovanie paliva alebo nízka spotreba paliva sú toho dôkazom. Naviac sme číslo jedna vo všetkých renomovaných architektonických štúdiách pri výbere krbovej vložky do vášho domu snov.aktuality

Adopčné osvedčenie

Naša firma BeF Home, s.r.o. sa stala adoptívnym rodičom huňatého sympaťáka Vlka Arktického. Tento král rozľahlých zmrznutých plání sa stal tak naším znamením tejto dlhej ľadovej sezóny. Nášho vlka Befíka môžete navštívit v Brnenskej zoo.

15. februára 2017

Netradičné krby do interiéru

Krby pripomínajúce futuristický kus nábytku alebo kombinujúce sklenené a kovové prvky sú v kurze. Aby ste ich mohli pozvať do svojho interiéru, neobídete sa bez dômyselného riešenia a originálnej krbovej vložky. Pozrite sa, aké možnosti existujú!

4. októbra 2016

další

Prečo zvoliť naše krby

Krby, krbové vložky, krbové kachle

História liatinových krbov siaha hlboko do 19. stor. Od tej doby prešla vývojom, na jeho konci sú dnes krby a krbová kachle v širokej ponuke designov, výkonov a technických parametrov. Naše krby, krbové vložkykrbové kachle majú vďaka tradičnému spracovaniu a najmodernejšej výrobnej technológii vysokú kvalitu, na ktoré staviame seriózny prístup k zákazníkovi.

Krby najvyššej kvality

Teplo, kľud a pohodu úspešne vyvážame na európske, americké a ázijské trhy. Naše krby a krbové kachle spĺňajú všetky európske aj svetové normy, čo môžeme doložiť príslušnými certifikáciami. Z veľmi širokej ponuky si určite vyberiete aj vy presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Prehliadnite si naše krby

Srdečne vás pozývame do nového show roomu, kde si môžete prehliadnuťt naše krby (vrátane obstavieb krbov), krbové kachle, krbové vložky aj dalšie príslušenstvo.

1 2